imerge
Dajemy Ci najlepsze rozwiązania

dopasowane do Twojego biznesu.

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie

w procesie doboru odpowiednich rozwiązań biznesowo-technologicznych.

Bierzemy odpowiedzialność za każdy aspekt

funkcjonowania Twojego biznesu w nowoczesnych kanałach sprzedaży.

Wdrażamy wyłącznie sprawdzone technologie i rozwiązania,

działamy we współpracy ze sprawdzonymi partnerami.

Zarząd

Justyna Skorupska

justyna skorupska

Prezes Zarządu spółki imerge

Menedżerka z wieloletnim (od 1996 roku) doświadczeniem z branży IT/e-commerce. Ekspert w zakresie tworzenia i realizacji strategii online oraz projektów i procesów e-commerce, trener i doradca w zakresie zarządzania projektami online. Wykładowca e-commerce na interdyscyplinarnej specjalizacji Nowe Media w Collegium Civitas. Posiada obszerną wiedzę i doświadczenie z obszaru Project Managementu oraz szeroko pojętej optymalizacji procesów biznesowych. Znajomość branży internetowej oraz specyfiki środowiska wydawców i e-commerce wyniesiona ze współpracy z klientami takimi jak: Komfort S.A., Weltbild Polska sp. z o.o., TIM S.A. Jest absolwentką dwóch kierunków z obszaru IT w WSISiZ WIT w Warszawie. Występuje jako prelegent na konferencjach i wypowiada się jako ekspert w wielu branżowych publikacjach oraz jest komentatorem podsumowań i rankingów rynku online/e-commerce.

Pełni funkcję szefa grupy roboczej ds. e-commerce w IAB Polska oraz FACT-Finder Country Director w Polsce.Andrzej Hamankiewicz

andrzej hamankiewicz

Wiceprezes Zarządu spółki imerge

Ekspert w zakresie technologii i zarządzania projektami internetowymi, który łączy praktyczną wiedzę z obszaru IT z podejściem biznesowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy analitycznej, programistycznej oraz w kierowaniu zespołem i projektami. Wcześniej zarządzał spółką FireFly Technology, a także współpracował z OS3 multimedia, Digital One, Easy Net S.A., Politechniką Łódzką oraz firmą Intercon.

Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej, wychowanek Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi.